Bin Roye Tanıtım

Bin Roye önce filmken sonradan dizi olarak da yapılmış nedenini çok da arşatırmadım 😀 Neyse ben ufacık bir konusunu çıtlatayım size 🙂

Saba ( Mahira Khan) çok güzel bir kızdır. Kendisi için endişe duymayan genç aşkın saflığını somutlaştıran umutsuz bir romantik.
Aşkı tüm yaşamı ile birlikte çeken yerçekimi kuvveti olarak görüyor.
Irtaza ( Humayun Saeed ) Saba’nın delirdiği sevimli ve bir o kadar da çekici bir adamdır. Onlar kuzendir ve gençliğinden sonraki ilk aşkı olmuştur.
Aileleri Pakistan da atalarından kalan evlerinde birlikte bir aile gibi yaşıyorlar.
Irtaza, yüksek lisansını yapmak için yurt dışına çıkmaya karar verdiğinde Saba ona karşı gelmez çünkü ona derinden inanıyordur.
Irtaza nihayetinde ABD için ayrılır ama geri döneceğine dair garanti verir.
Saba , Irtaza’nın geri dönmesini ve sözünü tutmasını bekler.
Irtaza gelecek mi?
Geri geldiğinde herşey kaldığı yerden devam mı edecek?
İzleyelim görelim 🙂

Çeviren : Mehriban Ehmedova

Lolly Telly Türk katkılarıyla 🙂

Join the discussion 4 Comments

  • Serpil dedi ki:

    Bu kadar tavafuk olmaz bende simdi Film veya diziyi çevrimini de yaparmisiniz diye mesaj atmak istemisdim süper ya çok sevindim Pakistan dizileri muhtesem ☺️ Birde Dil Lagi dizisi var onunda çevriminide yaparsaniz emegi geçen herkeze tesekkürler

  • Yeşil dedi ki:

    Bu dizinin ingilizcesini bulamamıştım orjinal dilde izledim. Duyguyu güzel yansıttıkları için kısmen anladım 🙂 Hoş bi diziydi mahira Khan her zamanki gibi güzel. Başından sonuna sürükleyiciydi ( bashar momin❤️ haricinde Pakistan dizileri durağan oluyor genelde) her ne kadar anlamasamda. burda Türkçe altyazılı izlemek çok keyifli olacak. Teşekkürler admin bizi izlemek istediğimiz farklı dizilerle buluşturduğunuz için . Başarılarınızın devamını dileriz.

  • […] Tanıtım Sonraki Bölüm […]

  • melike dedi ki:

    Çok teşekkürler çok beklediğim bi diziydi iyiki varsın lollytellytürk

Leave a Reply