Ishqbaaz: 163. bölüme kadar teliften dolayı silindi. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde 2 aydır bölümleri yükleyip size yeniden sunmak için uğraştık ama tekrar silindi bir gecede 163 bölüm. Şimdi okru dışında openload video barındırma sitesi kullanıyor herkes bizde onu kullanmaya başladık silinen bölümleri 1-2 kişi yüklediğimiz için netteki sıkıntılardan dolayı bu yine zaman aldı. Keyfi bir bekletme yok yani. Ve bölümleri fırsat buldukça düzenleyip veriyoruz.

Dil Bole Oberoi 110 bölümlük İshqbaaz’ın paralel dizisi ve ishqbaaz’ın 208. bölümünde onu da bu dizi ile birlikte paralel vermeye çalışıcaz.

Mera Yaar Mila de ve Dil Lagi bekliyorsunuz evet ama bölümler geldikçe yapmaya çaılıyoruz ve 4 admin bu 4 dizi dışında birde humsafars ile uğraşıyor bölümlerin silinmesi moralimizi bozduğundan bir çok şeyden soğumuş olmamız doğal. Ama bölümler devam edecek. Eksik bırakmayız.

 

Bu dizi bahtsız dizimiz çevirmenlerinin bir türlü sevemediği gariban dizimiz oysaki o dönemin en çok izlenen dizileri arasındaydı. Buna da inşAllah eldeki pakistanlar bitince yönelicez ve bu dizinin de finalini görmeyi sizden çok ben istiyorum çünkü Sahir ve Arzu bambaşka birşey.

Ve bu 5 dizi de  ilerleyecek inşAllah Zakham – Shanakht ve Khuda aur muhabbat 4 adminden biri orjinal bildiği için onun da özel hayatı el verirse devam edilip bitecek dizilerden.  Ne zaman gelecek sorularını sormayın diye bu duyuru panosunu hazırladım 🙂