Geet Hui Sabse Parayi ( Tanıtım )

 

 

Geet – Hui Sabse Parayi Konusu

 

Gurmeet Choudhary ♥ Maan Singh Khurana ♥

Asabi ve önyargılı bir şirket patronudur.Hayattaki tek güvendiği kişi büyükannesidir.Geçmişindeki derin yaralardan ve ihanetlerden dolayı sert bir kişiliğe bürünmüşdür.

Drashti Dhami  ♥ Geet Singh Khurana -Geet Handa ♥

Güzel köylü kızımızın saf ve masum bir kalbi vardır.Her genç kızın hayali gibi bir gün dillere destan bir evlilik yapmakdır.Bunun sadece masallara ait olduğunu acı bir gerçekle öğrenir. Güvenini umudunu yitiren kızımız gerçek aşkı çok geçmeden bulacakdır.

**Geet ve Maan’ın hikayesi. Tüm engellere, ayrılıklara, aykırılıklara rağmen aşkın gücünü gösteren izleyen herkese ” yok böyle aşk “ dedirten bir masal, aşk masalı…

Hikaye, Hoshiyarpur ‘da başlıyor. Güzeller güzeli, saf, masum , kırılgan daha 18 yaşındaki Geet ailesi tarafından zorla evlendirilmek istenmektedir.

Ailesi bağnazca, cahilce düşünceleri nedeniyle biran önce Geet’i evlendirmek ve kız çocuğu yükünden, sorumluluğundan kaçmak istemektedir.Dev adında bir damat bulmuşlardır bile ve Geet’in artık itiraz edicek gücü yokdur.

Dev Geet’in ailesinden çok büyük bir gerçeği saklamıştır. Dev evlidir. Düzensiz yaşamı ,sorumsuzca tavırları yüzünden borç batağındadır. Aslında çok zengin , varlıklı bir aileye mensuptur. Ama ağabeyinden para isteyecek durumda değildir.Ve tüm bu sıkıntılı durumlar içerisinde kendisini karısı Naintara’nın hain planları içerisinde bulur. Karısı, zengin bir aileyle sahte bir evlilik hazırlamış ve para için gencecik bir kızın kurban edilmesini bile önemsemeden bu evliliğe kocasını razı etmiştir.

Maan Dev’in kardeşi olmasına rağmen tamamen farklıdır. Güçlü, hırslı, başarılı bir iş adamıdır. Maan hayatında aşka bir kere yer vermiş , fakat aşık olduğu kadının paradan başka bir şey istemediğini anlayınca hayatındaki bu sayfayı tamamen kapatmıştır. Tek düşündüğü başarılı bir iş adamı olmak,çalışmak , çalışmak olmuştur. Ta ki güzeller güzeli Geet’i görene kadar.

 

 

Leave a Reply