Ishqbaaz 46. Bölüm

By 17 Ocak 2017Ishqbaaz

Join the discussion 4 Comments

 • isik.yusra13 dedi ki:

  Acaba diğer 47 bölümü verecekmisiniz ve nezaman vereceksiniz…

  • Nora dedi ki:

   Senden önce admine 35 kisinin sordugu sorunun cevabini ben vereyim müsadenizle. Bu dizinin çevirisinin genelde sali, persembe ve pazar yapildigini admin yazmaya bikti ama bazilari sormaya bikmadi. Dün sali olduguna göre e bölümde yayinlandigina göre bu sorunun yine sorulmasi?!?!?!
   Simdide ben bisey sorcam siz bu gönüllü dizi çevirmenlerini özel hayatlari olmayan 7×24 pc basinda olan robotmu saniyosunuz acaba?

   • lollytelly turk dedi ki:

    Yemin ederim ilk defa anlayışlı bir takipçimizi görüyorum tek ekibiz ama ekibimzde 4-5 kişiyiz ve 6 diziyi bir arada yürütmeye çalışıyoruz ve bizi 3 gün boşa oyalayan bir kaç dengesiz yüzünden hiç dizi düzenleyemedik. Ama bir dizimizi finalleyeceğiz. ve pakistan dizileri finallenince de hindistann dizilerine ağırlık vericez. Herkesin bir özel hayatı var ama nolar bizi diziler yapan kişiler olarak gördükleri için insan yerine koyamıyorlar 😀

    • Nora dedi ki:

     Emege saygi, herseyden önce bu emegin arkasindaki insana saygidir felsefem. Ben yaptiginiz isten hosnut oldugumu bikez daha belirtmek istiyom burda. Evet daha önceki yorumlarinizdan birinde Pakistan dizilerini bitirip hint dizilerine agirlik vereceginizi yazmistiniz. O günleri ve bize sunacaginiz yeni hint dizilerini sabirla beklemekteyim ?

Leave a Reply