Tum Mere Kya Ho? /Sen Benim Neyimsin?
Konusu:
Ahmer ve Hina’nın tertemiz aşkını konu alan dizimiz Hina’nın babasının eski dostunu oğlu ile nişanlanması ile başlar daha sonra babası dostum dediği insanın para için neler yapabileceğini görünce bazı gerçekleri kaldıramaz ve son nefesin de kızını oğlu kadar sevdiği patronu Ahmer’e emanet eder. Ahmer ise eşini kaybetmiş kızı ile hayata tutunmaya çalışan karizmatik bir iş adamıdır. Baş Asistanı Enver bey in son nefesinde kendisine emanet ettiği Hina için endişelenirken Hina’nın eski nişanlısı tarafından rahatsız edildiğini görerek kendi evlerinde kalması için getirir Ahmer’in kolejden arkadaşı Mahin’in de evini terk edip Pakistan’a Ahmer’i görmeye gelmesi de olayları iyice karıştırır veee hikayemizin aslı orada başlar …. Mahin tekrar Ahmer’i kazanmak isterken neler yapacak? Ahmer’in Hina’ya olan ilgisini de kabullenebilecek mi? Hina ve Ahmer bu durumu birbirlerine anlatabilecekler mi yoksa Mahin’in oyunlarımı galip gelecek?

Çeviri : SmyySrk

Lolly Telly Türk Katkılarıyla yakında sizlerle…

Join the discussion 14 Comments

 • Sabrina dedi ki:

  Ne zamanlar yüklenecek?

 • elfprincess dedi ki:

  Sizi yeni keşfettim. Özellikle Pakistan dizilerine bayılıyorum. Çok teşekkürler.Ellerinize sağlık.İnşallah bir an önce bölümler eklenir.
  Bir de sorum var : Pakistan dizilerini İngilizce altyazılı izleyebileceğim bir site var mı? Ben bir türlü bulamıyorum,bulduklarım da altyazısız.

 • Seray dedi ki:

  Pakistan dizileri özellikle biz dindar seyirci için güzel.Çünkü diğer dizileri atlatarak seyretmek zorunda kalıyoruz. Ancak kız çocuğu mağduriyeti, feminizm ve eğim şart gibi didaktik öğeleri içerisinde çok fazla barındırdığı için bir süre sonra çekilmez oluyor. Kostümlerin kötülüğünü de eklemeden geçemiyeceğim.

 • Sümeyye dedi ki:

  Diziyi görünce o kadar sevindim ki çok merak ettiğim bir diziydi. Çevrilmesi umuduyla yaşıyordum (: Başladığı anda kaçırmadan mutlaka izleyeceğim. Şimdiden emeğinize sağlık..

 • Lemancik1997 dedi ki:

  Ne zaman yayinlanacak acaba dizi?Çok merakediyirumda.

 • Lemancik1997 dedi ki:

  Ya nolur yayinlayin artikk.Oyle guzelki anlayamiyorum diye izleyemiyorumda.

 • Edanur Orak dedi ki:

  diziyi izleyebilmek için üye mi olmak zorunlu bölümler yok acaba yüklenmediği için mi yoksa ben üye olmadığım için göremiyorum mu 🙂

 • Bir takipçi dedi ki:

  Siteniz gayet sade güzel ve en güzel tarafı REKLAMSIZ 🙂 orijinalden çeviriyor olmanızı da takdir ettim doğrusu

 • Great work over again. I am looking forward for
  more updates!

Leave a Reply